• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش یکشنبه 31 تیرماه 1403 بروز رسانی 02:23
درباره سپهر...

بنام خداوند گردان سپهر

موسسه آموزشی سپهر دانش پژوهان کیش، در اسفند ماه 1397 با مجوز های رسمی از وزارت آموزش و پرورش و سازمان منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. موسسان سپهر از ساکنین قدیمی جزیره و فعالان در زمینه آموزش هستند و خود نیز همواره دغدغه آموزش فرزندانشان در جزیره را داشته و دارند. با این وصف و با تمام تلاشهای ارزنده ای که سازمانها و ادارات ذیربط در این مهم داشته اند، مقوله آموزش و پروش همچنان یکی از نگرانیهای کیشوندان بوده است، گرچه شاید این موضوع بیشتر به شرایط جغرافیائی و دور بودن کیش از سرزمین اصلی مربوط باشد. سپهر تلاش کرده است تا با استفاده از فن آوری اطلاعات دوری راه را جبران نماید و بهترین محتوای آموزشی را در فضائی صمیمی و دوست داشتنی در اختیار عزیزانمان قرار دهد.
با توجه به نیازهای انگیزشی نوجوانان و شرایط روحی خاصی که در این سنین وجود دارد، سپهر برنامه های آموزشی ویژه ای را در سطح آموزش متوسطه نموده است و در پانسیونهای مطالعاتی فعال و کلاسهای گفتگو محور خود ارائه می کند.
اشتیاق نوجوانانی که عمیقا عاشق تحصیل هستند باعث شد تا موسسه سپهر دانش پژوهان کیش نسبت به تاسیس و را اندازی دبیرستان پسرانه سپهر همت کند و خوشبختانه با مساعدت و همکاری عزیزانمان در اداره آموزش و پرورش کیش و استان هرمزگان، در سال تحصیلی 1400-1399 این دبیرستان شروع به جذب دانش آموزان دوره متوسطه دوم در رشته های علوم تجربی و ریاضی و فیزیک نمود. تلاش بی وقفه دانش آموزان دبیرستان سپهر حتی باعث شگفتی خانواده های ایشان نیز شده است بطوریکه بدون اغراق این عزیزان کوچکترین دغدغه و نگرانی نسبت به تحصیل و پیشرفت فرزندان خود را نداشته اند. گرچه ویروس کرونا مشکلات زیادی را برای آموزش بوجود آورده است اما با درایت گروه فرهنگی سپهر، همکاری والدین و پشتکار دانش آموزان، سال تحصیلی فراموش نشدنی برای خانواده سپهر رقم خورد. بطوریکه در دو سال پیاپی دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان سپهر رتبه اول نمرات امتحانات نهائی را بدست آوردند.
با یاری خدا و شما والدین گرامی و استمرار حمایتهای مسئولین محترم و همچنین تلاش به شائبه کادر آموزشی سپهر امیدواریم که خدمات کم نظیر آموزشی خود را جزیره زیبای کیش توسعه دهد تا شاهد رشد علمی هر چه بیشتر جوانان عزیز در این خطه از خاک ایران اسلامی باشیم.

انشاء الله
اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.