موسسه آموزشی سپهر دانش پژوهان کیش پنجشنبه 23 امرداد 1399 ساعت: 13:29
درباره سپهر

بنام خداوند جان و خرد

موسسه آموزشی سپهر دانش پژوهان کیش، در اسفند ماه 1397 با مجوز های رسمی از وزارت آموزش و پرورش و سازمان منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. موسسان سپهر از ساکنین قدیمی جزیره و فعالان در زمینه آموزش هستند و خود نیز همواره دغدغه آموزش فرزندانشان در جزیره را داشته و دارند. با این وصف و با تمام تلاشهای ارزنده ای که سازمانها و ادارات ذیربط در این مهم داشته اند، مقوله آموزش و پروش همچنان یکی از نگرانیهای کیشوندان بوده است، گرچه شاید این موضوع بیشتر به شرایط جغرافیائی و دور بودن کیش از سرزمین اصلی مربوط باشد. سپهر تلاش کرده است تا با استفاده از فن آوری اطلاعات دوری راه را جبران نماید و بهترین محتوای آموزشی را در فضائی صمیمی و دوست داشتنی در اختیار عزیزانمان قرار دهد.
با توجه به نیازهای انگیزشی نوجوانان و شرایط روحی خاصی که در این سنین وجود دارد، سپهر برنامه های آموزشی ویژه ای را در سطح آموزش متوسطه در دست تهیه دارد که در پانسیونهای مطالعاتی فعال و کلاسهای گفتگو محور خود ارائه می کند.
با یاری خدا و شما والدین گرامی و استمرار حمایتهای مسئولین محترم و همچنین تلاش به شائبه کادر آموزشی ، سپهر امیدوار است در کوتاهترین مدت ممکن، خدمات شایان توجه و در شان دانش آموزان جزیره زیبای کیش را به ایشان تقدیم نماید تا شاهد رشد علمی هر چه بیشتر جوانان عزیز در این خطه از خاک ایران اسلامی باشیم.

انشاء الله