• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش پنجشنبه 10 اسفند 1402 بروز رسانی 23:24
درباره دبیرستان سپهر
درباره دبیرستان سپهر
بنام خداوند گردان سپهر

زاد روز: در پس سالها تجربه و با گذشت ماهها از مطالعه و برنامه ریزی، در فرخنده روز بیست و پنج اردیبهشت 1399 که ایرانیان بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی این باغبان درخت زبان پارسی را بجای می آوردند ، نهال "دبیرستان غیر دولتی پسرانه سپهر" در سرزمین دانش و هنر غرس گردید. تا با همت و تلاشی وصف ناپذیر، پذیرای فرزندان عزیزمان در سال تحصیلی 1400-1399 باشد.

پدید آورندگان: "دبیرستان سپهر" حاصلِ دانشِ آموزش و خلاقیت در فنآوری و برنامه ریزی است که با اراده بهترین معلم و تلاش تنی چند از فرهنگیان و متخصصان این مرز و بوم پا به عرصه فضای آموزشی جزیره زیبای کیش گذارده است.

نشانه: به سختی الماس و به نرمی مداد، به هر روی اثرگذار، نشان از عزم راسخ دبیرستان سپهر در راه پرورش و آموزش فرزندان ایران عزیز دارد.

هدف: یاد بگیریم چرا و چگونه باید بیاموزیم و سپس شوق آموختن و لذت یافتن را در وجود خود احساس خواهیم کرد.

محتوا: توجه به سه رکن اصلی ساختار، ویرایش پذیری و مخاطب در تولید محتوا، سر لوحه فرآیند روش آموزش در دبیرستان سپهر است تا آموختن در نزد دانش آموز، آمیخته با شادابی، شوق، خودباوری و امید باشد.

راهبرد: دبیرستان سپهر در میان راهبردهای چندگانه خویش، برچسب گذاری محتوا را مهمتر و کارآمدتر از همه می داند. دانش آموز، سفر خود به عمق محتوا را آغاز می کند و برچسبها به مانند علائم راهنمائی در کوتاه شدن زمان و رسیدن به مقصد او را یاری می کنند.

یادگیری: دبیرستان سپهر آموخته است که چگونه دانش آموز را برای فعالیتهای یادگیری به تلاش و تکاپو دعوت کند و می داند که خلق انگیزه نزد دانش آموز ، نگاهبان شوق یادگیری اوست.

ارزشیابی: خلق فرصتها برای دانش آموز با یافتن ارزشهای درونی او میسر میشود، این مهم با روشهای متداول ارزشیابی حاصل نمی گردد. دبیرستان سپهر ارزش دانسته های دانش آموز را در یک عدد خلاصه نمی کند بلکه او را به بسمت استعدادهایی که دارد هدایت می نماید.

دستآورد: خداوند را سپاس که در دو سال متوالی به عمر نهال سپهر، رتبه نخست دبیرستان های منطقه و استان در امتحانات نهائی پایه دوازدهم از آن دبیران و دانش آموزان سپهر مقرر گردید. و به درگاهش شکر گزاریم که تمامی فرهیختگانمان در بهترین رشته ها و دانشگاه های دولتی کشور پذیرفته شدند.

اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.