موسسه آموزشی سپهر دانش پژوهان کیش یکشنبه 10 مهرماه 1401 ساعت: 22:19
همکاری با سپهر

با سپاس، اطلاعات شما با موفقیت ذخیره گردید. برای شما یک ایمیل ارسال می شود تا اطلاعات ثبت شده را تائید نمائید. سپهر امیدوار است که شایستگی لازم برای همکاری با جنابعالی را داشته باشد.
لطفا کد تائید ایمیل خود را وارد نمائید:

استاد گرانقدر؛

از میان روشهای متعدد تدوین و تدریس، نگاه سپهر به آنان است که مدرس، علمِ خدادای آموختن خود را با قلمی رسا و بیانی شیوا پیوند میزند و جدای از تفاوتهای گچ و تخته دیروز و تبلت و رایانه امروز، دانش پژوه را در فهم آنچه باید بیآموزد یاری می کند و در کنار او ممارست برای ملکه ذهن شدن آموخته هایش را همراهی می نماید. با این شرح کوتاه، خرسندیم که تا دقایقی دیگر راه همکاری جنابعالی و سپهر آغاز خواهد گردید.


برای دریافت کد دعوتنامه در واتس اپ به ما پیام دهید: 09021472304

اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.