• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش یکشنبه 31 تیرماه 1403 بروز رسانی 01:07
همکاری با سپهر

با سپاس، اطلاعات شما با موفقیت ذخیره گردید. برای شما یک ایمیل ارسال می شود تا اطلاعات ثبت شده را تائید نمائید. سپهر امیدوار است که شایستگی لازم برای همکاری با جنابعالی را داشته باشد.
لطفا کد تائید ایمیل خود را وارد نمائید:

استاد گرانقدر؛

از میان روشهای متعدد تدوین و تدریس، نگاه سپهر به آنان است که مدرس، علمِ خدادای آموختن خود را با قلمی رسا و بیانی شیوا پیوند میزند و جدای از تفاوتهای گچ و تخته دیروز و تبلت و رایانه امروز، دانش پژوه را در فهم آنچه باید بیآموزد یاری می کند و در کنار او ممارست برای ملکه ذهن شدن آموخته هایش را همراهی می نماید. با این شرح کوتاه، خرسندیم که تا دقایقی دیگر راه همکاری جنابعالی و سپهر آغاز خواهد گردید.


در صورت انجام گزینش حضوری، کد دعوتنامه برای شما پیامک شده است.

اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.