• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش پنجشنبه 10 اسفند 1402 بروز رسانی 21:46
کیش: فراخوان جذب مربي پايه همگاني هلال احمر
کد مطلب: 162 | تاریخ انتشار: 1402/2/18 | اطلاعیه و بخشنامه | استخدام
کیش: فراخوان جذب مربي پايه همگاني هلال احمر
با توجه به تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با جمعيت هلال احمر به شماره 22177 / 01 / 21 / 1401مورخ 1401/07/17 و لزوم تربيت مربي مورد نياز جهت آموزش هاي طرح دادرس، همتا و ... در مدارس ، مستدعي است ضمن اطلاع رساني به معلمان ، دبيران ، مراقبين سلامت و ساير كاركنان علاقمند و واجد شرايط جهت شركت در آزمون ورودي دوره تربيت مربي پايه همگاني(تدريس دوره هاي آموزش همگاني شامل آمادگي در برابر مخاطرات، پايه داوطلبي، ويژه خانه هاي هلال ،دادرس، همتا و باور) با رعايت موارد زير و بر اساس فرم پيوست تا تاريخ 1402/2/19 به واحد فرهنگي و هنري اين اداره اقدام نمايند. در ضمن منابع از طريق گروه شاد ارسال گرديده است.


شرايط عمومي :


حداقل 22 سال سن / دارا بودن علاقه انگيزه، فرصت كافي براي همكاري آموزشي و مهارت هاي ارتباطي به منظور تدريس / مدرك كارشناسي به بالا


شرايط اختصاصي


-دارا بودن گواهينامه دوره هاي همگاني كمكهاي اوليه، آمادگي در برابر مخاطرات، پايه داوطلبي، عمومي امداد و عمومي نجات


-كليه مربيان كمكهاي اوليه و دادرس حائز شرايط اعلامي نيز مجاز به شركت در آزمون دوره تربيت مربي پايه همگاني خواهند بود.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.