• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش و دبیرستان سپهر کیش چهارشنبه 10 خرداد 1402 بروز رسانی 00:06
کیش: فراخوان جذب مربي پايه همگاني هلال احمر
کد مطلب: 162 | تاریخ انتشار: 1402/2/18 | اطلاعیه و بخشنامه | استخدام
کیش: فراخوان جذب مربي پايه همگاني هلال احمر
با توجه به تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با جمعيت هلال احمر به شماره 22177 / 01 / 21 / 1401مورخ 1401/07/17 و لزوم تربيت مربي مورد نياز جهت آموزش هاي طرح دادرس، همتا و ... در مدارس ، مستدعي است ضمن اطلاع رساني به معلمان ، دبيران ، مراقبين سلامت و ساير كاركنان علاقمند و واجد شرايط جهت شركت در آزمون ورودي دوره تربيت مربي پايه همگاني(تدريس دوره هاي آموزش همگاني شامل آمادگي در برابر مخاطرات، پايه داوطلبي، ويژه خانه هاي هلال ،دادرس، همتا و باور) با رعايت موارد زير و بر اساس فرم پيوست تا تاريخ 1402/2/19 به واحد فرهنگي و هنري اين اداره اقدام نمايند. در ضمن منابع از طريق گروه شاد ارسال گرديده است.
شرايط عمومي :
حداقل 22 سال سن / دارا بودن علاقه انگيزه، فرصت كافي براي همكاري آموزشي و مهارت هاي ارتباطي به منظور تدريس / مدرك كارشناسي به بالا
شرايط اختصاصي
-دارا بودن گواهينامه دوره هاي همگاني كمكهاي اوليه، آمادگي در برابر مخاطرات، پايه داوطلبي، عمومي امداد و عمومي نجات
-كليه مربيان كمكهاي اوليه و دادرس حائز شرايط اعلامي نيز مجاز به شركت در آزمون دوره تربيت مربي پايه همگاني خواهند بود.
اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.