• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 23:19
تریبون آزاد برای دانش آموزان برگزار خواهد شد
کد مطلب: 238 | تاریخ انتشار: 1402/3/13 | اخبار | آموزشی
تریبون آزاد برای دانش آموزان برگزار خواهد شد
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رضامراد صحرایی با اشاره به سخنان سنجیده اعضای تشکل های دانش آموزی در این نشست، اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش باید وزیر دانش آموزان باشد، زیرا آینده ایران در دست دانش آموزان است و از زمان کنونی آموزش و پرورش قابل حدس است.
وی افزود: اگر همه با هم متحد شویم، اثر کار ما بیشتر می شود، وقتی با هم باشیم قدرتمان نمایان می شود. ارزش کار تشکیلاتی در همین افزایش توان ها است.
وزیر آموزش و پرورش با بیان ویژگی های نسل جدید گفت: یادگیری در عصر جدید به صورت از هم آموزی است، لذا بچه ها از همدیگر بیشتر یاد می گیرند تا از معلمان و کتاب هایشان.
وی پس از شنیدن صحبت های دانش آموزان و انتقادات آنان به کتاب های درسی تاکید کرد: تریبون آزاد برای دانش آموزان حتما برگزار خواهد شد شد و مولفین کتاب نیز جلساتی با نماینده های دانش آموزان خواهند داشت.
عضو کابینه دولت مردمی ایران قوی با توضیح نحوه برگزاری فرآیند امتحانات نهایی اظهار کرد: امکان لو رفتن سوالات آزمون نهایی وجود ندارد، لذا شایعات را باور نکنید، کسی نمی تواند مدرکی ارایه دهد که در آزمون نهایی تقلب شده یا سوالات لو رفته است.
صحرایی در پایان با بیان این نکته که مسیر تحول آموزش و پرورش از تشکیلات دانش آموزی می گذرد؛ گفت: به عنوان وزیر آموزش و پرورش در کنار شما هستم.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.