• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 23:20
پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت روز سمپاد
کد مطلب: 150 | تاریخ انتشار: 1402/2/14 | اخبار | آموزشی
پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت روز سمپاد
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام رضا مراد صحرایی به شرح زیر است:
شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان که به فرموده رهبر حکیم انقلاب اسلامی‌ هدایای نفیس الهی برای ملت و کشور هستند، وظیفه بسیار مهمی است که بر دوش سازمان‌ ملی پرورش استعدادهای درخشان نهاده شده است.
بسیاری از مدارس سمپاد، کانون تربیت تمام ساحتی، پژوهش مدار و مسأله محور و فضایی برای تلاش مضاعف، تجربه‌اندوزی و مهارت آموزی ‌هستند و از همین رهگذر توانسته‌اند با فراهم آوردن فرصت‌هاي غنی و متنوع تربیتی، سرمایه انسانی ارزشمندی برای کشور عزیز و تمدن درخشان ما تربیت کنند.
در کنار دانش آموزان مدارس سمپاد، توجه سازمان به استعدادهای درخشان خارج از این مدارس هم که اخیراً در راستای توسعه عدالت آموزشی وجهه همت همکاران ما قرار گرفته است تعاملات سازنده همه دانش آموزان توانمند این سرزمین را برای شکوفایی بیشتر استعدادها و پیشرفت همه‌جانبه کشور بشارت می‌دهد.
ادامه همین مسیر با قوت بیشتر و آمیزه‌ای از تلاش و خلاقیت و هماهنگی، مسئولیت خطیری برای همکاران ما در سازمان و مدارس سمپاد است که به امید خدا ‌‌مأجور و موفق خواهد بود.
در این فرصت مغتنم، چهاردهم اردیبهشت ماه، روز ملی سمپاد را به همه فعالان حوزه تعلیم و تربیت و به ویژه خانواده بزرگ سمپاد تبریک می‌گویم و از محضر حق‌تعالی برای ایشان توفیقات بیشتر و اثرگذاری پایدارتری را در تحقق مدرسه تراز سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مسألت می‌کنم.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.