• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 21:54
استفاده از فناوری‌های نوین برای اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به داوطلبان آزمون‌ها /ضرورت اطلاع‌رسانی مناسب برای برگزاری آزمون‌های هوشمند
کد مطلب: 201 | تاریخ انتشار: 1402/2/31 | اخبار | آموزشی
استفاده از فناوری‌های نوین برای اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به داوطلبان آزمون‌ها /ضرورت اطلاع‌رسانی مناسب برای برگزاری آزمون‌های هوشمند
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر عبدالرسول پورعباس در دیدار با کارکنان اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان سنجش ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: روابط عمومی تلفیقی از دانش و هنر و ‌ پلی میان سازمان و مخاطبان و در جهت آگاهی مخاطبان است .
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: با توجه به ظهور فناوری‌های نوین انتظار مخاطبان از سازمان‌های مردم محور مانند سازمان سنجش تغییر کرده است و پیشرو بودن در اطلاع‌رسانی با استفاده از فناوری‌های جدید که با سرعت و دقت کافی همراه است ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
وی با بیان اینکه فعالیت در عرصه روابط عمومی شغل نیست بلکه هنر است، ادامه داد: این هنر اگر با شوق گره زده شود به نتیجه مطلوب می‌رسد و کارکنان روابط عمومی سازمان سنجش با سعه‌صدر و ترغیب جوانان، می توانند در موفقیت و آینده آنان نقش ایفا کنند.
دکتر پورعباس در ادامه تصریح کرد: روابط عمومی سازمان سنجش هماهنگی لازم با داوطلبان آزمون‌ها و البته در بسیاری موارد با عموم مردم را ایجاد می‌کند بنابراین هر اندازه محکم‌تر، منطقی‌تر و شاداب‌تر باشد در مسیر رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی‌شده و حل مسائل داوطلبان موفق‌تر عمل می‌کند.
وی در پایان با اشاره به برنامه‌های آینده برای تغییر در فرایند برگزاری آزمون‌ها تأکید کرد: علاوه بر سرعت و دقت در پاسخگویی لازم است در مسیر اطلاع‌رسانی اجرای آزمون‌های هوشمند و بدون کاغذ گام‌های مناسبی برداشته شود. زمینه سازی برای برگزاری آزمون‌های الکترونیکی در حال انجام است و تلاش همه بخش‌های سازمان سنجش آموزش کشور برای پیشرفت در این مسیر پرفراز و نشیب ضرورت دارد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.