• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 23 تیرماه 1403 بروز رسانی 14:46
کد مطلب: 592 | تاریخ انتشار: 1402/11/3 | اخبار | سازمان سنجش
اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب‌رشته برای شركت در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه) سال 1402 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی
ثبت‌نام و انتخاب‌رشته از طريق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان از روز سه‌شنبه به تاریخ 1402/11/03 آغاز و تا روز یکشنبه به تاریخ 1402/11/08 ادامه خواهد داشت.
لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته حاوي شرايط و ضوابط پذيرش دوره مذکور از روز دوشنبه به تاریخ 1402/11/02 در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته است.
متقاضيان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي مربوط براي ثبت‌نام، در روزهاي فوق به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به آدرس:www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تكميل فرم انتخاب‌رشته (حداكثر 150 كدرشته) به روش اينترنتي، اقدام کنند.
متقاضیان کدرشته‌محل‌های پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ir مراجعه کنند.

مراحلي كه متقاضی بايد براي ثبت‌نام اقدام كند:
1-مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني فوق براي تهيه كارت اعتباري ثبت‌نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب‌رشته.
2-تهيه فايل عكس اسكن شده متقاضی بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
3-آماده نمودن اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام.
4-خريد كارت اعتباري ثبت‌نام به مبلغ 1/300/000 (یک میلیون و سیصد هزار) ریال از سامانه خرید کارت اعتباری در درگاه اطلاع‌رساني این سازمان.
تبصره: با توجه به اينكه مقرر شده است در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق ارسال پيام كوتاه ارائه شود، مبلغ 30000 (سی هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام كوتاه دريافت مي‌شود.
یادآوری‌های لازم:
1-اخذ ديپلم نظام آموزشي جديد 3-3-6 حداكثر تا تاريخ 1402/11/30، داشتن مدرك پيش‌دانشگاهي و يا داشتن ديپلم نظام قديم و يا مدرك كارداني (فوق ديپلم) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و كارداني‌پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي براي متقاضيان الزامي است.
2-دارندگان ديپلم فني و حرفه‌اي و كاردانش نظام قديم هنرستان كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي و يا مدرك كارداني هستند حق ثبت‌نام و شركت در اين مرحله را ندارند و در صورت ثبت‌نام و انتخاب‌ رشته برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.
3-نظر به اينكه گزينش دانشجو در اين مرحله بر اساس سوابق تحصيل (معدل)، صورت خواهد گرفت؛ لذا لازم است متقاضيان ديپلمه‌هاي نظام آموزشي 3-3-6 ، نظام سالي واحدي يا ترمي واحدي، نظام قديم چهارساله دبيرستان معدل کتبی دیپلم و همچنين ديپلمه‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش نظام قديم هنرستان كه مدرك پيش‌دانشگاهي و يا كارداني دارند معدل كل دیپلم خود را بصورت صحيح در تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتي درج نمايند. متقاضيان توجه داشته باشند در صورت مغايرت معدل كل و يا معدل كتبي واقعي با معدل كل و يا معدل كتبي اعلام شده در تقاضانامه ثبت‌نامي، از ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولي آنها لغو مي‌شود.
تذکر: متقاضيان ديپلم فني و حرفه‌اي و يا كاردانش نظام آموزشي جديد 3-3-6 و ديپلمه‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش نظام قديم هنرستان كه مدرك پيش‌دانشگاهي و يا كارداني دارند و فاقد معدل كتبي ديپلم هستند، لازم است معدل كل ديپلم متوسطه خود را عيناً در بند 16 تقاضانامه اينترنتي ثبت‌نام درج نمايند.
4-اگر داوطلب در رشته‌هاي تحصيلي صرفاً با سوابق تحصيلي و يا رشته‌محل‌هاي با آزمون سراسري سال 1402 پذيرفته شده است، در صورت تمايل مي‌تواند در اين مرحله از پذيرش شرکت کند. امّا در صورت قبولي در اين مرحله، قبولي قبلي ايشان لغو و تنها مي‌تواند در رشته قبولي جديد ثبت‌نام و مشغول به تحصيل شود.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.