• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 23 تیرماه 1403 بروز رسانی 12:52
نفر اول کنکور: اهل روستا هستم / روزانه ۱۰ ساعت درس خواندم / حقوق دانشگاه تهران می‌روم/ کلاس کنکور نرفتم کد مطلب: 345 | تاریخ انتشار: 1402/5/28 | اخبار | آموزشی | منبع: عصرایران
نفر اول کنکور: اهل روستا هستم / روزانه ۱۰ ساعت درس خواندم / حقوق دانشگاه تهران می‌روم/ کلاس کنکور نرفتم
نفر اول کنکور سراسری علوم انسانی ۱۴۰۲ گفت: دانش آموزان مراقب مافیای کنکور باشند چرا که هدف آنها فقط کسب سود شخصی است و نتیجه آزمون برای آنها مهم نیست.

به گزارش همشهری آنلاین، مهدی نیکوکار اظهار کرد: اهل روستای رویین در ۲۶ کیلومتری شمال شهر اسفراین و ۵۲ کیلومتری جنوب شرقی شهر بجنورد هستم که ۶ سال از تحصیلم را در این روستا و مابقی را نیز در شهر اسفراین گذراندم.

وی عنوان کرد: پدر و مادرم تا مقطع راهنمایی تحصیل کرده اند و پدرم کارگر ساده است.

نفر اول کنکور سراسری علوم انسانی ۱۴۰۲، مهمترین عامل موفقیت خود را پشتکار و استمرار در اجرای برنامه‌های درسی دانست و بیان کرد: اگر هدف داشته باشیم و در راستای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنیم قطعا به آن خواهیم رسید.
وی دلایل دیگر موفقیت خود را خانواده، آرامش زندگی، تلاش معلمان، برنامه ریزی و مطالعه روزانه هشت تا ۱۰ ساعت بیان کرد.

رتبه نخست رشته علوم انسانی آزمون سراسری ۱۴۰۲ خاطرنشان کرد: کلاس‌های مختلف کنکور تضمینی برای موفقیت در این آزمون علمی و قبول شدن در رشته های دلخواه دانشگاهی نیست بلکه مطالعه منظم، مستمر و هدفمند در کنار آمادگی روحی و ذهنی بالا شرط موفقیت است.

وی با اشاره به اینکه فرزند چهارم خانواده و از یک خانواده متوسط است تصریح کرد: در نظر دارم در رشته حقوق دانشگاه تهران ادامه تحصیل دهم چرا که هم علاقه به این رشته دارم و هم آینده شغلی مطلوبی دارد.

نیکوکار بیان کرد: متاسفانه مافیای کنکور با تهیه کلیپ و تولید بسته های آموزشی بی محتوا تنها وقت داوطلبان کنکور را می گیرند و به فکر سود شخصی هستند.

وی ادامه داد: از هیچ کلاس کنکوری استفاده نکرده‌ام و تنها در آزمون‌های آزمایشی برای ارزیابی سطح خود استفاده کردم که کاملا هدفمند و با برنامه‌ریزی بوده است.

«مهدی نیکوکار» اهل اسفراین خراسان شمالی در المپیاد ادبی امسال نیز مدال طلا کسب کرده است.

امسال ۱۳ هزار و ۶۰۰ داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در استان با یکدیگر رقابت کردند که از این تعداد هشت هزار و ۳۴۶ نفر زن و مابقی مرد بودند.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد. خراسان شمالی با یک میلیون نفر در شمالشرق کشور واقع است.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.