• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش جمعه 29 تیرماه 1403 بروز رسانی 08:32
تاریخ‌ سازی تیم ملی بسکتبال دختران کد مطلب: 304 | تاریخ انتشار: 1402/4/24 | اخبار | ورزشی
تاریخ‌ سازی تیم ملی بسکتبال دختران
تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۶ سال ایران با پیروزی مقابل هنگ کنگ برای اولین بار به عنوان یک تیم ایرانی در بسکتبال بانوان، فینالیست مسابقات در آسیا شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۶ سال ایران که با پیروزی های درخشان در مرحله مقدماتی کاپ آسیا دیویژن B در رویارویی با مالزی، سنگاپور و گوام به مرحله نیمه نهایی راه یافتند، در این مرحله هم با برتری در برابر هنگ کنگ تاریخ سازی کردند و برای اولین بار در تاریخ بسکتبال بانوان ایران به فینال راه یافتند.
دختران تاریخ ساز بسکتبال بانوان ایران ۶۴_ ۵۸ در مقابل هنگ کنگ به برتری رسیدند.

غزل زمانی با ۱۸ امتیاز و ۲۳ ریباند موثرترین بازیکن میدان بود.

ترکیب تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۶ سال ایران در این رقابت‌ها به شرح زیر است :

غزل زمانی، غزل جعفری، زهرا بازوبندی، زهرا زارعی، زهرا یزدانی ، مبینا رحیمی، فاطمه جعفری، هانیه حسینی، هلیا هودنه، مائده مریدی، فاطمه دریساوی زاده و عسل فائز

سروه ضرغامیان سرمربی، نیکا بیک لیک لی مدیر فنی ، شیوا خرمشاهی سرپرست، ملک مهاجر کرمانی مربی و آرمن الله وردیان مشاور فنی به عنوان اعضای کادر فنی در این مسابقات حضور دارند.

فتانه ملک نایب رئیس بانوان فدراسیون نیز این تیم را همراهی می کند.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.