• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 22:37
مراحل و زمان بندی ثبت نام دانش آموزان ورودی پایه های اول هفتم و دهم مدارس شاهد اعلام شد
کد مطلب: 228 | تاریخ انتشار: 1402/3/7 | اخبار | آموزشی
مراحل و زمان بندی ثبت نام دانش آموزان ورودی پایه های اول هفتم و دهم مدارس شاهد اعلام شد
ه گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر اساس این شيوه نامه ثبت نام و پذیرش تمام دانش آموزان طرح شاهد و غیر طرح شاهد و میان پایه در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ به صورت الکترونیکی فقط در سامانه my.medu.ir انجام می‌پذیرد.

بر اساس این بخشنامه پیش ثبت نام و دریافت کد رهگیری در پایه اول ابتدایی؛ اول لغایت۲۰ خرداد ماه، پایه هفتم؛ ۲۱ خرداد ماه لغایت ۱۰ تیر ماه و پایه دهم( نظری، فنی حرفه‌ای وکاردانش) اول لغایت۲۰ تیرماه خواهد بود. همچنین تایید نتایج قطعی در پايه اول ابتدایی از ۲۱ خرداد لغایت۱۰ تیرماه، پایه هفتم ۱۱ تير ماه لغایت ۳۱ تیرماه و دهم (نظری، فنی حرفه ای و کار و دانش) ۲۱ تیرماه لغایت ۱۰ مرداد ماه خواهد بود .

اوليا دانش آموزان پس از بارگذای مدارک، باید مدرسه را انتخاب و در مرحله آخر کد پیگیری را از سامانه دریافت کنند؛ در این مرحله دو برابر ظرفیت کلاس‌های پیش ثبت‌نام شده از طریق سامانه به مدیر مدرسه اعلام می شود و پس از قطعی شدن ثبت نام دانش آموز به اولیاء اطلاع رسانی خواهد شد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.