• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 23:15
برقراری عدالت آموزشی اولویت راهبردی نظام تعلیم و تربیت است کد مطلب: 123 | تاریخ انتشار: 1402/2/8 | اخبار | آموزشی
برقراری عدالت آموزشی اولویت راهبردی نظام تعلیم و تربیت است
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رضامراد صحرایی در حاشیه دیدار مردمی با مردم شهرستان دزپارت اظهار کرد: یکی از شعارهای اصلی دولت مردمی آیت الله رئیسی تحقق اصل مردمی سازی نظام حکمرانی است و بر این اساس جلسات متعددی در قرارگاه اجرایی سند تحول بنیادین برگزار شده است و برنامه ریزی های لازم برای ارتقای میزان مشارکت والدین در حوزه های مختلف نظام تعلیم و تربیت کشور انجام شده است.

وی با تاکید بر نقش راهبردی اولیای دانش آموزان به عنوان شرکای راهبردی آموزش و پرورش کشور؛ گفت: واگذاری مدارس به اولیا و شخصیت های برجسته و تاثیرگذار یکی از برنامه های مجموعه تعلیم و تربیت در راستای مردمی سازی نظام حکمرانی است، زیرا مشارکت اولیا در مدیریت مدرسه می تواند نقش مهمی در تحقق تحول تمام ساحتی ایفا کند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پایان با اشاره به ظرفیت های شهرستان جدیدالتاسیس دزپارت؛ خاطرنشان کرد: این شهرستان در حوزه زیرساخت نیاز به اقدامات تحولی دارد و البته دولت مردمی نیز نگاه ویژه ای به مناطق کم برخوردار کشور دارد و بر این اساس تلاش‌های خوبی در راستای توسعه متوازن و برقراری عدالت در سطح توزیع امکانات صورت گرفته است.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.