• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 23 تیرماه 1403 بروز رسانی 14:27
با داشتن یک معلم‌ خوب می‌توانیم زمینه تحول در جامعه ایجاد کنیم کد مطلب: 294 | تاریخ انتشار: 1402/4/19 | اخبار | آموزشی
با داشتن یک معلم‌ خوب می‌توانیم زمینه تحول در جامعه ایجاد کنیم
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا عبدی در جمع ارزیابان فرایند جذب معلمی در آزمون استخدامی ماده ۲۸ آموزش و پرورش سهمیه استان فارس در شیراز گفت: اگر با تمام امکانات در مسیر تعلیم و تربیت قدم برداریم ولی معلم خوبی نداشته باشیم نخواهیم توانست به هیچ کدام از اهدافمان برسیم.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: حتی اگر امکانات کمی داشته باشیم ولی با داشتن یک معلم خوب می‌توانیم زمینه تحول در جامعه را ایجاد کنیم.

عبدی گفت: تعبیر رهبری که معلمان را افسر سپاه پیشرفت نامیدند در زمینه نقش معلم بسیار هوشمندانه است.

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در فرایند استخدام معلمان جدید استان فارس به نقش مهم کار ارزیابان فرایند گزینش اشاره کرد و آن را بسیار مهم دانست چراکه سرنوشت انسان‌ها را می‌تواند رقم بزند.

عبدی گفت: انتخاب درست معلم می‌تواند منجر شود تا بزرگانی همچون علامه‌جعفری به دست این معلمان تربیت شوند که دنیا را تحت تاثیر خود قرار خواهند داد‌.

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در فرایند استخدام معلمان جدید استان فارس گفت: ارزیابان گزینش معلمی باید با در نظر گرفتن همه جوانب قانونی و اخلاقی، به نحوی انتخاب کنند که حقی از کسی ضایع نشود و بهترین‌ها وارد آموزش و پرورش شوند.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: آینده فرزندان جامعه ما به دست کسانی هست که شما ارزیابان انتخاب خواهید کرد لذا جز رضای خدا چیزی را مدنظر قرار ندهید.

محمد خلیل عسکری، مدیرکل آموزش و پرورش فارس در این جلسه گفت: تا مهرماه سال جاری بیش از ۷ هزار معلم از طریق برگزاری آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش فارس می‌شوند.

وی تصریح کرد: در این مرحله بیش از یک هزار و پانصدو چهل نفر به عنوان آموزگار بعد از طی مراحل گزینش، جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

عسکری خاطرنشان کرد: این افراد از بین بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نفر که در مرحله اول آزمون استخدامی قبول شده‌اند انتخاب گردیده‌اند.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.