• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش پنجشنبه 31 خرداد 1403 بروز رسانی 18:00
کد مطلب: 265 | تاریخ انتشار: 1402/4/5 | اخبار | سازمان سنجش
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون كاردانی به كارشناسی سال 1402
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1402 از روز یکشنبه 28 خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد و به‌منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز یکشنبه 4 تیر ماه موفق به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون مذکور نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که داوطلبان بتوانند تا روز چهارشنبه 7 تیرماه نام نویسی کنند. ضمناً متقاضياني كه قبلاً ثبت‌نام خود را تكميل و كد رهگيري دريافت کرده‌اند در صورت تمايل مي توانند تا تاريخ فوق نسبت به مشاهده و يا ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي و كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند .
وی افزود: تاکنون بیش از 35 هزار داوطلب در دوره های با آزمون و بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1402 ثبت نام کرده اند.
معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه نام نویسی داوطلبان گفت: همه متقاضیان، اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد، لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و اطلاعیه مندرج در سایت این سازمان، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون مذکور ثبت‌نام و انتخاب رشته نمایند.
وی ادامه داد: داوطلبان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های مذکور در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش ثبت‌نام نمایند اما علاقه مندان به پذیرش در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشگاه آزاد اسلامی، باید به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و ثبت نام کنند.
دکتر پورعباس در خاتمه یادآور شد آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1402 برای آن دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه سوم شهریور برگزار خواهد شد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.