• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 25 فروردین 1403 بروز رسانی 21:51
رتبه بندی فعالیتی اثر گذار با نگاه اثربخشی به کیفیت آموزش و پرورش است
کد مطلب: 210 | تاریخ انتشار: 1402/3/1 | اخبار | آموزشی
رتبه بندی فعالیتی اثر گذار با نگاه اثربخشی به کیفیت آموزش و پرورش است
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید مجتبی هاشمی در گردهمایی مدیران و مسئولان روابط عمومی حوزه های استانی و ستادی وزارت آموزش و پرورش که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار و به طور زنده برای ۷۳۲ مدیر روابط عمومی مناطق پخش شد، اظهار کرد: فرآیندهای کاری و انتظام بخشی به سال تحصیلی بر پایه شروع سال تحصیلی می باشد که سرآغاز آن ثبت نام دانش آموزان است. بخشنامه ثبت نام دانش آموزان در نهم اردیبهشت ماه ابلاغ شده است و امیدواریم در مسائلی مانند ثبت‌نام به دستورالعمل‌های پایدار برسیم که نیازمند تغییرات هرساله نباشد و با فرایند تفویض اختیار، مدیران آموزش و پرورش بتوانند از ظرفیت های این بخشنامه استفاده نمایند.

سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری در مورد موضوع ساماندهی نیروی انسانی اظهار کرد: بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی آماده شده است و به زودی ابلاغ می‌شود و تلاش ما این است تا منابع انسانی را به سمت نیازها سوق دهیم. ما در آموزش و پرورش باید نیاز های نامحدود خود را شناسایی و پس از اولویت بندی آنها منابع نامحدود نیروی انسانی را به اولویت های بالاتر اختصاص دهیم.

هاشمی گفت: برای سال تحصیلی جدید پیش بینی می کنیم که ۹۰ هزار نفر از همکاران ما به افتخار بازنشستگی نائل شوند، لذا امیدواریم بتوانیم بخشی از این نیروها استفاده نماییم.

وی با اشاره به اهمیت ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش اظهار کرد: با ارزیابی و عملکرد درست می توانیم باعث اعتماد زایی در جامعه شویم و در صورتی که گزارشهای درستی از اتفاقاتی که در دستگاه می‌افتد به جامعه ارائه دهیم، این فضای کمک می کند تا بتوانیم منایع جدیدی را وارد آموزش و پرورش نماییم.وی در تشریح قانون رتبه بندی معلمان گفت: رتبه بندی یک فعالیت اثر گذار است که با نگاه اثربخشی به کیفیت آموزش و پرورش است، لذا ضرورت دارد تا همه سازمان گفتمانی برای تبیین این قانون انجام دهد
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.