• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 22:36
کد مطلب: 269 | تاریخ انتشار: 1402/4/8 | اخبار | سازمان سنجش
كارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون کنکور سراسری 11 تیر ماه منتشر می‌شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در امتحان لازم است از 11تیر ماه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با ورود به پنل کاربری خود از طريق درج کدملي، شماره فراگير و رمز عبور يك نسخه چاپی از برگه راهنما و كارت شركت در آزمون را تهيه نمايند و داوطلبانی كه در 2 يا 3 گروه آزمايشي متقاضي شده‌اند مانند گروه‌های آزمايشي هنر و زبان‌های خارجي، داراي 2 يا 3 کارت هستند و داوطلبان باید طبق تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه کنند.
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص اصلاحات احتمالی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون گفت : چون اطلاعات شناسنامه‌ای از ثبت احوال اخذ شده است اصلاح این مشخصات میسر نیست و داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در این نوع اطلاعات باید به ثبت احوال منطقه خود مراجعه کنند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: برخی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نظیر معدل كتبي نهايي ديپلم، محل اخذ مدرك ديپلم، محل اخذ مدرك پیش‌دانشگاهی و... در سایت سازمان سنجش قابل ویرایش است ولی برای برخی از اطلاعات همچون «عکس اشتباه» یا «فاقد عکس» امکان ویرایش اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش میسر نیست و لازم است داوطلبان اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری را که در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شده است به دقت مطالعه کنند و بر اساس آن در روزها و ساعات اعلام شده به آدرس باجه‌های رفع نقص مندرج در اطلاعیه مذکور مراجعه کنند ضمن اینکه در این آزمون تغییر گروه آزمایشی، ثبت نام جدید و تغییر حوزه امتحاني به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 با بیش از یک میلیون و 119 هزار داوطلب در صبح و عصر روزهای چهارشنبه 14 و پنج‌شنبه 15 تیرماه در417 شهرستان، 662 حوزه اصلی و 1955 حوزه فرعی برگزار خواهد شد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.