• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 21:52
اعلام برنامه‌های آیین بزرگداشت ارتحال امام (ره) در آموزش و پرورش
کد مطلب: 234 | تاریخ انتشار: 1402/3/12 | اخبار | آموزشی
اعلام برنامه‌های آیین بزرگداشت ارتحال امام (ره) در آموزش و پرورش
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال رهبرکبیر انقلاب، از انجام برنامه‌های متنوع و حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.

برگزاری برنامه‌هایی با حضور شخصیت‌های داخلی و بین‌المللی در مورد امام خمینی(ره) در تبلیغات محیطی مدارس و ادارات آموزش و پرورش، تشکیل کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد بزرگداشت سالگرد امام خمینی(ره)، برنامه ریزی برای برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مدارس و ادارات آموزش و پرورش، برگزاری پویش مجازی ختم صلوات و ختم سوره یاسین در بستر شبکه شاد برای دانش آموزان و فرهنگیان سراسر کشور، اجرای طرح ختم سوره اخلاص و حمد قبل از شروع امتحانات دانش آموزان در مدارس سراسر کشور، استفاده از ظرفیت‌ تشکل‌های دانش‌آموزی برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره)، تجدید میثاق جمعی از فرهنگیان به همراه وزیر آموزش‌وپرورش با امام راحل با حضور در حرم امام خمینی (ره)، برگزاری جلسات گفتمان دینی با موضوع تببین اندیشه‌های امام راحل برای دانش آموزان، برگزاری مسابقات فرهنگی (مقاله‌نویسی، کتاب‌خوانی، وصیت‌نامه و نامه‌ای به امام)، تهیه و قرائت میثاق‌نامه دانش‌آموزی، برگزاری نمایشگاه آثار امام خمینی(ره) در کانون‌های فرهنگی تربیتی و مراکز دارالقرآن الکریم و برگزاری شب‌شعر از جمله فعالیت‌های آموزش‌وپرورش به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خواهد بود.

همچنین کمیته‌های استانی با توجه به شرایط بومی و جغرافیایی اقدام به اجرای برنامه‌های خلاقانه و موثر دیگری برای آشنا شدن هر چه بیشتر دانش آموزان با اندیشه‌ها و سبک زندگی امام خمینی(ره) می‌کنند.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.