• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش یکشنبه 31 تیرماه 1403 بروز رسانی 01:38
کد مطلب: 703 | تاریخ انتشار: 1403/1/20 | اطلاعیه و بخشنامه | آموزشی
شيوه نامه طرح ملي مسطورا(زندگي با آيه ها )
عطف به نامه شماره 140/450 مورخ 1402/12/22 مقام عالي وزارت و به منظور عملياتي نمودن منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در ترويج آموزه ها و مفاهيم نوراني قرآن كريم در ساحت هاي مختلف ، حركت هم افزايي ملي با هدف ترويج گفتمان زندگي با آيه هاي قرآن،اداي فريضه قطعي و فوري جهاد تبيين و تقويت ايمان و اميد مردم،با نام «زندگي با آيه ها » (مسطورا) به عنوان عمليات مشترك تمام دستگاه هاي فرهنگي كشور در اين ماه مبارك رمضان،تعيين و ابلاغ شده است .

ضمن پيوست دستورالعمل اين طرح ،مقتضي است ميران محترم با اهتمام جدي براي اجراي گسترده آن در سطح مدارس و خانواده ها و استفاده از تمام ظرفيت حقيقي و مجازي ،به ويژه جلسات و محافل قرآني،گامي ارزشمند در راستاي نيل به اهداف زير برداشته شود :

1-نگاه طيف گسترده اي از مردم نسبت به قرآت تصحيح شود.

2-بخشي از مردم،به خصوص دانش آموزان ،معلمان و اوليا،فرازهايي از آيات قرآن را حفظ نمايند .

3-عده اي از مخاطبان نيز محتوا و مفاهيم آيات را در زندگي روزمره به كار گيرند .

همچنين لازم است پس از دريافت ابلاغيه ستد مزبور، ستادهاي ويژه درون سازماني و برون سازماني،تشكيل گردد و گزارش مكتوب اقدامات تا هفته آخر فروردين ماه سال 1403 به اداره قرآن عترت و نماز اين اداره ارسال شود .
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.