• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش جمعه 29 تیرماه 1403 بروز رسانی 10:25
کد مطلب: 668 | تاریخ انتشار: 1402/12/21 | دبستان سپهر | آموزشی
پیک نوروزی 1403 پایه های دوم و سوم و چهارم
پیک نوروزی 1403 دبستان سپهر کیش
تعطیلات برای بچه ها لذت بخش است اما حفظ ارتباط ذهنی آنها با آنچه آموخته اند نیز ضروری می باشد. سعی کرده ایم در پیک های نوروزی علاوه بر نکات آموزشی به سایر مهارتهائی که در دانش افزائی دانش آموزان موثر است نیز توجه شده باشد.
لطفا از بچه ها بخواهیم که در طول تعطیلات ، علاوه بر تفریح و بازی ، ساعاتی را هم به تکمیل پیک خود مشغول باشند تا از تمام مزایای تعطیلات به درستی بهره برداری کنند. از اولیا عزیز نیز انتظار می رود در این مسیر همراهی و همکاری لازم با فرزندشان را بعمل آورند.
اگر از پیک پرینت رنگی بگیرید و آن را سیمی کنید، مطمئا وقتی کودک ما بزرگ می شود خاطرات خوبی از دورانی که سپری کرده است را خواهد داشت.

🔹دانلود پیک نوروزی 1403 پایه دوم

🔹دانلود پیک نوروزی 1403پایه سوم

🔹دانلود پیک نوروزی 1403 پایه چهارم
نظرات
آریا 1402/12/22 13:52
سلام و خسته نباشید.
اینهمه صفحه رو رنگی چاپ کنیم و سیمی کنیم هزینه بالایی داره. قبل از تعطیلات هزینه رو مدرسه میگرفت پیک میداد کمتر در می اومد 🙂

پاسخ سپهر: سلام وقت بخیر
بله شما درست می فرمایید.
اشتباهات مدرسه را به خوبی خودتان ببخشید.
چیز دیگری به پایان سال باقی نمانده است و انشالله تحمل می فرمایید. سال آینده با مدارس کار بلد تر از این مشکلات نخواهید داشت.
ایام بکام
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.