• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 23 تیرماه 1403 بروز رسانی 13:21
گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی با مشارکت بخش خصوصی استان هرمزگان کد مطلب: 397 | تاریخ انتشار: 1402/7/20 | اخبار | اجتماعی
گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی با مشارکت بخش خصوصی استان هرمزگان
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا خان محمدی در این جشن گلریزان اظهار داشت: طی ۲ سال فعالیت دولت سیزدهم، پنج‌هزار و ۸۰۰ فضای آموزشی مشتمل بر بیش از ۲۷ هزار کلاس درس در سطح کشور احداث و تحویل مجموعه آموزش و پرورش شد. در این مدت سه و نیم میلیون مترمربع به فضای آموزشی کشور افزوده شد.

وی افزود: به تعبیر معاون اول محترم رییس جمهور خیرین در ۱۰۰ درصد نهضت مدرسه سازی در کشور سهیم هستند، چون اصل حضورشان مایه خیر و برکت است، به یمن قدم‌های این عزیزان اتفاقات خوبی در دولت سیزدهم در سطح کشور و استان‌ها رقم خورده است.

خان محمدی یادآورشد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، سرانه فضای آموزشی کشور که در سال ۱۳۵۷ برای هر دانش آموز ۱.۵ مترمربع بود باوجود رشد جمعیت دانش آموزی در طول این سال‌ها، اکنون به سرانه ۵.۲ مترمربع دست یافته‌ایم. همه ما مدیون نظام تعلیم و تربیت هستیم و باید دین خودمان را نسبت به این نهاد مقدس ادا نماییم.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به ابتکار گلریزان ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی در استان هرمزگان، تصریح کرد: این اتفاق خوب یعنی استان راهبرد درستی را اتخاد کرده است.

گفتنی است؛ آیین گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی استان هرمزگان با مشارکت استانداری، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس، مجمع خیرین مدرسه ساز، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، نظام مهندسی کشاورزی، اداره کل بنادر و دریانوری، شیلات و بانک کشاورزی استان هرمزگان و همراهی بخش خصوصی برگزار شد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.