• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش شنبه 23 تیرماه 1403 بروز رسانی 12:15
کد مطلب: 349 | تاریخ انتشار: 1402/6/1 | اخبار | سازمان سنجش
ویژه‌نامه راهنمای انتخاب رشته سال 1402 منتشر شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان با بیان اینکه انتخاب رشته داوطلبان بر اساس کارنامه علمی، علاقه و توانایی داوطلبان بسیار حائز اهمیت است، گفت: در ویژه‌نامه پیک سنجش نمونه‌ای از کارنامه علمی داوطلبان آزمون سراسری سال 1402 منتشر شده و تمامی جزئیات کارنامه علمی تشریح شده است و هر داوطلب با مطالعه دقیق این ویژه‌نامه و استفاده از سامانه راهنمای انتخاب رشته مجازی که همزمان با آغاز انتخاب رشته داوطلبان از 31 مردادماه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش فعال می‌شود می‌تواند با آگاهی کامل نسبت به انتخاب رشته اقدام کند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درباره مطالب مندرج در این ویژه‌نامه، گفت: مهم‌ترین ضوابط و مقررات انتخاب رشته آزمون سراسری 1402، روش نمره کل سازی برای پذيرش در رشته محل‌های با آزمون، وضعیت پذیرش با آزمون در گروه‌های آزمایشی، شیوه‌های پذيرش دانشجو، سهمیه‌بندی و بومی گزینی در آزمون سراسری، نکاتی درباره مهمترین اشتباهات داوطلبان در انتخاب رشته سال گذشته و ... در این ویژه‌نامه منتشر شده است که می‌تواند راهگشای داوطلبان و خانواده آنان برای انتخاب رشته باشد.
دکتر کریمیان در خاتمه به‌ داوطلبان، والدین و مشاوران آنها توصیه کرد مطالب این ویژه‌نامه را برای انتخاب رشته مناسب مطالعه کنند.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.