• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش جمعه 29 تیرماه 1403 بروز رسانی 08:15
افزایش شهدای دانش آموز در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به ۲۲ نفر کد مطلب: 559 | تاریخ انتشار: 1402/10/15 | اخبار | اجتماعی
افزایش شهدای دانش آموز در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به ۲۲ نفر
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رضا رضایی با اعلام این خبر افزود: در پی حمله تروریستی روز چهارشنبه سیزدهم دیماه به گلزار شهدای کرمان ۲۲ دانش آموز کرمانی به شهادت رسیدند.
وی بیان کرد: تعداد شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دیماه گلزار شهدای کرمان ۸۵ نفر اعلام شده است که ۲۲ نفر از این شهدا دانش آموز هستند که از این تعداد ۱۱ نفر دختر و ۱۱ نفر پسر می باشند.
رضایی گفت: از مجموع شهدای حادثه کرمان دو نفر از شهرستان نرماشیر، دو نفر از شهرستان زرند و ۱۸ نفر از شهرستان کرمان مدارس آموزش و پرورش نواحی یک و دو کرمان می باشند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد: از ۲۲ نفر شهدای استان کرمان یک دانش آموز با نیاز های ویژه، ۱۰ دانش آموز دوره ابتدایی، ۵ نفر هنرجوی هنرستان های فنی و حرفه ای و ۶ نفر نیز دانش آموز مدارس متوسطه دوره اول و دوم نظری می باشند.
رضایی تصریح کرد: تعدادی از دانش آموزان و فرهنگیان استان نیز جز مجروحان این حادثه، در بیمارستان های کرمان بستری هستند و روند درمان آنها در حال پیگیری است.
وی گفت: گروهی از شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش استان از آغازین ساعت وقوع حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان با حضور در بیمارستان های کرمان پیگیر روند درمان دانش آموزان و فرهنگیان هستند و حضور در جمع خانواده شهدای دانش آموز این حادثه تروریستی در دستور کار این گروه قرار دارد.
نظرات
🖤 1402/10/28 20:02
ایران کرمان تسلیت💔💔🖤🥀
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.