• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 22:11
کد مطلب: 158 | تاریخ انتشار: 1402/2/17 | اخبار | سازمان سنجش
ثبت‌نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه كارآموزی وكالت كانون‌های وكلای دادگستری آغاز شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر حسن مروتی با اعلام این خبر گفت: اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) به نمایندگی از کانون‌های وکلای دادگستری جمهوری اسلامی ایران از طریق آزمون کتبی اقدام به برگزاری آزمون ورودی کارآموزی وکالت کرده است و ثبت‌نام از متقاضیان منحصراً از طریق اینترنت و درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 13 اردیبهشت ماه تا روز جمعه 22 اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
وی افزود: این آزمون روز جمعه 13 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود و با توجه به برگزاری آزمون سال جاری در همه مراکز استان‌ها و برخی شهرستان‌ها بر اساس آمار شرکت‌کنندگان در شهرستان‌ها، متقاضیان باید صرف نظر از کانون انتخابی، محل سکونت خود را جهت تعیین محل آزمون انتخاب کنند.
معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به شرایط شرکت در این آزمون، گفت: متقاضیان فقط در صورتی که دارای شرایط مندرج در آگهی ثبت نام باشند حق ثبت نام و شرکت در آزمون را خواهند داشت ضمن اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت‌نام را به خصوص از نظر تعیین کانون مربوط و کد آن به دقت کنترل کنند.
دکتر مروتی در پایان از متقاضیان خواست آگهی منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در مورد ثبت نام در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.